Imbas Kod QR menggunakan telefon pintar anda

LAMAN WEB JHEWA
WISE
Sabah Crest

JABATAN HAL EHWAL WANITA SABAH

Kementerian Pembangunan Masyarakat dan Kesejahteraan Rakyat

Bersama Mencapai Kecemerlangan

Sabah Crest

JHEWA logo

MPWS logo

JABATAN HAL EHWAL WANITA SABAH

Kementerian Pembangunan Masyarakat dan Kesejahteraan Rakyat

Bersama Mencapai Kecemerlangan

Bahagian Pentadbiran dan Kewangan

Fungsi Bahagian

  • Pentadbiran Am dan Pengurusan Kewangan
  • Pengurusan Fail & Rekod
  • Pengurusan Mesyuarat Jabatan
  • Pengurusan Aset Alih Jabatan
  • Pengurusan¬†Pembangunan Sumber Manusia

 

Fariza Gulistan
Ketua Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Fariza.Gulistan@sabah.gov.my
088-236150 samb. 205
Siti Rohayu Jamleh
Penolong Akauntan
SitiRohayu.Jamleh@sabah.gov.my
088-236157 samb. 211
Jainal Killi
Penolong Pegawai Tadbir (Aset)
jainal.killi@sabah.gov.my
088-236156 samb. 218
Fairuz Abidin
Ketua Pembantu Tadbir
Fairuz.Abidin@sabah.gov.my
088-236144 samb. 222
Sunarti Samijan
Pembantu Tadbir (Akaun)
Sunarti.Samijan@sabah.gov.my
-
Nora Jintoni
Pembantu Tadbir (Stor)
Nora.Jintoni@sabah.gov.my
-
Idriza Idris
Pembantu Tadbir (Fail & Rekod)
Idriza.Idris@sabah.gov.my
-
-
Pembantu Tadbir (Sumber Manusia)
Nur Fazlan Abd Halim
Pembantu Tadbir (Akaun)
nurfazlanabdhalim@sabah.gov.my
-
Alinah Lajami
Pembantu Operasi (Dalam Pejabat)
Alinah.Lajami@sabah.gov.my
088-236110, 088-236104 samb. 200, 088-236145 samb. 231
Shahijan Razari Daim
Pembantu Operasi (Luar Pejabat)
shahijanrazari.daim@sabah.gov.my
Selim Selimin @ Limin
Pemandu Kenderaan
Selim.Selimin@sabah.gov.my
Kennedy Lasong
Pemandu Kenderaan
Dk Salmie Ag Kassim
Pembantu Operasi (Dalam Pejabat)
DkSalmieAgKassim@sabah.gov.my
Nur Afieza Abd Halim
Pembantu Tadbir (JPW)